Budowa i integracja rozwiązań zrobotyzowanych | Robotyzacja produkcji przemysłowej

+ 48 533 712 322 | sales@roirobotics.com

Jednym z głównych czynników, który zamyka drogę wielu polskim przedsiębiorcom do robotyzacji produkcji jest trudność w sfinansowaniu kosztów takiej inwestycji. Zakup robota na produkcję to inwestycja, która w dobrych rękach szybko się zwraca i w perspektywie roku-dwóch znacznie podnosi wydajność i zyskowność zakładu – jednakże uruchomienie takiej instalacji wiąże się z niemałymi kosztami początkowymi.

W odpowiedzi na ten problem wspieramy przedsiębiorców w znalezieniu optymalnego źródła dofinansowania dla danego projektu, biorąc pod uwagę szansę na uzyskanie środków oraz atrakcyjność finansowania. Do najpopularniejszych rozwiązań należą:

  • Leasing (dowiedz się więcej)
  • Ulga na robotyzację (dowiedz się więcej)
  • Dofinansowania ze środków unijnych

Z pomocą naszych specjalistów i partnerów znajdą Państwo różnorodne możliwości wsparcia działalności, w tym dofinansowania do firmy. W Polsce przedsiębiorcy mogą korzystać z różnego rodzaju dotacji i subwencji na robotyzację, zarówno tych dotyczących inwestycji, działalności badawczo-rozwojowej oraz innowacji jak i wprowadzania produktów i usług na rynki zagraniczne oraz szkoleń. 

Szukając optymalnego rozwiązania rozpoczynamy od analizy potrzeb klienta. Pomagamy zdefiniować zapotrzebowanie, możliwość usprawnienia produkcji, możliwe do wprowadzenia innowacje. Wsparcia udzielamy także w poszukiwaniu partnerów do projektu, wykorzystując sieć naszych kontaktów (finansowanie zewnętrzne, partnerzy zagraniczni, jednostki naukowe). 

Aktualnie w Polsce dotacje, pożyczki dla firm, subwencje , ulgi i umorzenia można pozyskać ze źródeł ogólnopolskich, regionalnych lokalnych oraz międzynarodowych. Łącznie w 2022 roku dostępnych lub planowanych jest kilkadziesiąt różnorodnych programów.

Porozmawiajmy o Twojej inwestycji

 Jeśli jesteś zainteresowany automatyzacją produkcji w swoim zakładzie, ale blokuje Cię niemożność sfinansowania Twojego przedsięwzięcia, skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże ukierunkować Twoje poszukiwania i zaproponuje rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. W przypadku kontaktu mejlowego prosimy o wskazanie stanowiska, które Cię interesuje i podanie podstawowych informacji dotyczących Twojej firmy. Zapraszamy do kontaktu! Napisz: info@roirobotics.com lub zadzwoń + 48 533 712 322 albo skorzystaj z formularza poniżej:

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 10 files.
Suma załączników (pliki .pdf, .jpg, .png, doc, docx, .rtf) nie może przekraczać wielkości 12 MB
back to top