Budowa i integracja rozwiązań zrobotyzowanych | Robotyzacja produkcji przemysłowej

536 764 435 | sales@roirobotics.com

Zapraszamy na Webinarium!

 

PRZYBLIŻ FIRMĘ DO AUTOMATYZACJI I ROBOTYZACJI – OD AUDYTU PO FINANSOWANIE I ULGI

Termin prezentacji: 15 marca, godz. 12.00-13.00 

Formuła: online

wydarzenie w ramach InfoWeek Grupy PFR: 

Zdobądź wsparcie dla firmy w ramach 1. priorytetu FENG!  

Robotyzacja produkcji to dla polskich przedsiębiorców temat nienowy. Już od kilku lat na eventach, portalach i w czasopismach branżowych pojawiają się artykuły oraz case studies deklarujące zyski płynące z automatyzacji. Większa wydajność – a więc i dochodowość – produkcji, uniezależnienie od trudno dostępnej wykwalifikowanej kadry, niższe koszty eksploatacyjne, gwarancja wyższej jakości produktów… zalety można by mnożyć.

 

Dodatkowo, w przeciągu ostatnich kilku lat w kwestię robotyzacji polskiego przemysłu włączył się rząd, oferując szereg ulg i dotacji na robotyzację oraz powołując akcje informacyjno – organizacyjne, mające na celu rozpowszechnianie wiedzy odnośnie możliwej pomocy rządowej w spłacie inwestycji.

 

Wydawałoby się zatem, że w tak przystępnych warunkach robotyzacja zakładów produkcyjnych powinna iść jak burza. Tymczasem, w praktyce wciąż brakuje realnych, łatwo wdrażanych scenariuszy przebiegu takich przedsięwzięć. Wielu przedsiębiorców albo nie stać na wkład inwestycyjny, albo boją się oddać swój zakład – często wynik wieloletniej pracy – w ręce doświadczonego integratora, który zmieni dotychczasową strukturę, wstawi robota i pójdzie, a sprawy trzeba będzie samemu ogarniać.

 

Co zatem proponujemy?

 

Dołącz do webinarium „Przybliż firmę do automatyzacji i robotyzacji – od audytu po finansowanie
i ulgi” i przejmij wodze w procesie modernizacji swojego biznesu.
Czego dowiesz się z webinarium:

   –  jak krok po kroku przeprowadzić robotyzację/cobotyzację swojego zakładu (od audytu =  opracowania RFQ po wdrożenie do produkcji)

   –  jak uzyskać rozwiązania zrobotyzowane szyte na miarę Twoich potrzeb

   –  jak uzyskać redukcję kosztów TKW oraz zagwarantować szybki zwrot z inwestycji (ROI) 

   –  jak optymalnie zaplanować produkcję w trakcie oczekiwania na stanowisko zrobotyzowane 

   – jak przyspieszyć okres amortyzacji stanowiska zrobotyzowanego (perspektywy zagospodarowania zrobotyzowanych wolnych mocy produkcyjnych)

   –  jak wygląda robotyzacja procesu spawania MIG/MAG, paletyzacji, obsługi maszyn, pras krawędziowych oraz robotyzacja w branży spożywczej –  przykłady, narzędzia oraz korzyści 

   –  jak sfinansować zakup robotów i maszyn, wykorzystując maksymalnie dostępne środki finansowania np.

leasing przemysłowy

leasing z ulgą robotyzacyjną 

leasing zwrotny

   –  jak ustalać czy podatnik może skorzystać z ulgi na robotyzację (warunki korzystania, przesłanki ustawowe, jak badać stan faktyczny w przedsiębiorstwie dla ustalenia potencjału prawnego na ulgę)

–   z jakich ulg w praktyce mogą skorzystać przedsiębiorcy decydujący się na robotyzację swojego zakładu oprócz ulgi na robotyzację, to jest.:

ulga na prototyp 

ulga na działalność badawczo-rozwojową B+R 

ulga IP Box

Zadaj pytanie Ekspertom!

Każda produkcja jest inna i każdy przedsiębiorca podchodzi do robotyzacji z innymi wyzwaniami. Dlatego w drugiej część webinaru przewidzieliśmy sesję Q&A, na której odpowiemy na pytania uczestników. Jeśli chcesz uzyskać odpowiedź na swoje pytanie, wyślij je nam za pomocą formularza zapisu (przycisk poniżej) lub bezpośrednio na adres webinar@roirobotics.com.

Jeżeli z racji ograniczeń czasowych nie odpowiemy na wszystkie zagadnienia, autorzy pytań otrzymają odpowiedzi drogą mailową.

Zostawienie pytania nie jest wymagane, nie stanowi zapytania ofertowego i nie zobowiązuje pytającego do jakiejkolwiek współpracy z organizatorami webinaru.

Dane kontaktowe wymagane są abyśmy mogli przesłać Ci link do wydarzenia i/lub dodatkowe materiały przewidziane dla uczestników.

Organizatorzy:

back to top