Budowa i integracja rozwiązań zrobotyzowanych | Robotyzacja produkcji przemysłowej

536 764 435 | sales@roirobotics.com

serwis_naglowek

W ramach oferty ROI Robotics MultiIntergrator oferujemy naszym klientom pełne wsparcie przed- i powdrożeniowe, obejmujące audyty przedinwestycyjne, programowanie i serwis robotów, przeglądy okresowe i szkolenia pracowników. 

 

Audyt przedinwestycyjny ma za zadanie analizę produkcji i określenie obszarów, które mogą zyskać na robotyzacji, jak i optymalnej kolejności, w której powinny zostać zautomatyzowane. Jest on szczególnie wartościowy dla zakładów rozpoczynających proces automatyzacji; pomaga określić mocne i słabe strony produkcji i zoptymalizować przebieg inwestycji tak, aby rosnąca dochodowość produkcji po pierwszych modernizacjach jak najszybciej amortyzowała ponoszone koszty. 

 

Szkolenia pracowników prowadzone w ROI Robotics MultiIntegrator opierają się na latach praktycznej pracy naszych robotyków z aplikacjami zautomatyzowanymi i obejmują zasady codziennej obsługi stanowiska zrobotyzowanego oraz podstawy budowy i programowania robota, ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo pracowników. Wszystkie materiały są w języku polskim, a szkolenie odbywa się częściowo na stanowisku zrobotyzowanym i obejmuje szereg zadań praktycznych, które kursanci wykonują pod okiem prowadzącego. Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników niewykwalifikowanych i nie wymaga uprzedniej wiedzy z zakresu automatyki.

 

Przeglądy okresowe i serwis robotów pozwalają aplikacjom zrobotyzowanym zachować pożądaną wydajność, zapobiegać przestojom, usuwać drobne usterki i zapewnić długą żywotność i prawidłową pracę maszyn. W ROI Robotics MultiIntegartor oferujemy usługi serwisowe zarówno w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. Nasz zespół serwisowy dokłada wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom pełne wsparcie i komfort pracy z robotem na codzień.

Porozmawiajmy o rozwiązaniu dla Ciebie

Rozważasz robotyzację przedsiębiorstwa? Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą, który pomoże ukierunkować Twoje poszukiwania i zaproponuje rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Posiadasz już stanowisko i poszukujesz wsparcia? Napisz do nas, a chętnie pomożemy!

Skontaktuj się na sales@roirobotics.com lub zadzwoń +48 536 756 188 – albo skorzystaj z formularza poniżej:

Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Suma załączników (pliki .pdf, .jpg, .png, doc, docx, .rtf) nie może przekraczać wielkości 12 MB
back to top