Budowa i integracja rozwiązań zrobotyzowanych | Robotyzacja produkcji przemysłowej

536 764 435 | sales@roirobotics.com

ROI Robotics MultiIntegrator dostarcza rozwiązania dotyczące robotyzacji i automatyzacji w różnych gałęziach przemysłu.

Zrobotyzujemy takie procesy jak: spawanie, paletyzacja, obsługa maszyn CNC i pras krawędziowych, załadunek i rozładunek, nakładanie powłok, szlifowanie i inne. Nasze usługi obejmują kompleksowe wdrożenia stanowisk zrobotyzowanych od przygotowania projektu i analizy wydajności po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Budowa stanowisk zrobotyzowanych wymaga indywidualnego podejścia do każdego Klienta. tak aby spełnić zakładane wymagania i tym samy zapewnić najwyższy poziom usługi. Współpracujemy z różnymi producentami robotów dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Proponujemy Państwu inteligentną współpracę opartą o wachlarz możliwych rozwiązań, z których wybierzemy te najlepsze dla Państwa zakładu. Co oferujemy? Wiedzę i doświadczenie, roboty i sprzęt od renomowanych, nierzadko konkurencyjnych dostawców, fachowość i terminowość. Czego oczekujemy? Zdecydowania, zaangażowania i otwartego umysłu.

W oparciu o powyższe gwarantujemy powodzenie i satysfakcję z robotyzacji produkcji.

Pełna Oferta

Robotyzacja produkcji – wymierne korzyści

Dlaczego robotyzacja?

Wzrost wydajności, poprawa jakości wytwarzanych produktów, obniżenie kosztów TKW to tylko wybrane zalety dla których warto zainwestować w robotyzację. Poznaj korzyści, które zoptymalizują Twój zakład pracy:

back to top